Направи любима
18
Гласувай:
 3.9 5 (514 гласа)

Футбол за двама Играй футбол за двама и победи противника, като вкараш повече голове в неговата врата. Удряй топката в посока противниковата врата и внимавай противника да не прокара топката в обратна посока и да ти вкара гол. Ревю

Играч 1 използвай стрелките за движение. Играч 2 използва W, A, S и D за движение. Видео упътване

Флаш игри - Футбол за двамаБлог
Флаш игри - Футбол за двамаФутбол за двама (Football 1 on 1) е ретро игра с двама футболисти, чиято задача, както би се очаквало, е да вкарат гол в противниковата врата. Играта може да се играе едновременно от двама играчи или срещу компютър. Възможните действия са елементарни, но са достатъчни, за да направят играта много интересна. Има и пароли, с които можете да вкарате...
Прочети още

Играй онлайн Футбол за двама (Soccer 1 on 1) в 6igri.bg - сайт за игри онлайн. Футбол за двама е онлайн игра с футбол, от категория Спорт.

Можеш да играеш Футбол за двама на цял екран, като използваш бутона горе вдясно от прозореца на играта. Ако харесваш тази игра, можеш да я оцениш с оценка от едно до пет, използвайки звездите в описанието.

Регистрирай се безплатно или влез в профила си, за да можеш да добавиш играта Футбол за двама (Soccer 1 on 1) в Любими игри чрез бутон "Любима игра", за да я намериш по-бързо в личната си страница с Любими игри, ако искаш да я намериш по-лесно.

Ако играта Футбол за двама не работи, увери се, че използваш последна версия на някой от браузърите Firefox, Chrome, Opera или Edge. Презареди страницата и изчакай играта да зареди. Ако играта все още не работи, можеш да ни съобщиш от връзката докладвай неработеща игра, за да се опитаме да я поправим.

Играта Футбол за двама е оценена с оценка 3.9 от 5 с 514 гласа и е играна 633K пъти.